Sıkça Sorulan Sorular SIKÇA SORULAN SORULAR

S.S.S.

Kötekli Rehber | Sıkça Sorulan Sorular

Köteklirehber Muğla'da bulunan mekanların iletişim bilgileri, Muğla haberleri, iş ilanları, ev arkadaşı aramak veya ev aramak gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her zaman hizmet alanını genişletmektedir.
Muğla’ya yeni gelen öğrencilere ve eski öğrencilerine Muğla’yı daha iyi tanıtabilmektedir. Okudukları yerde bulunan imkanlardan daha kolay yararlanabilmesini sağlamaktır. Öğrencilere Kalabilecekleri yer imkanları sağlamak, Yemek yiyecekleri mekanları göstermek, İş başvurusu yapacakları mekanları listelemek gibi birçok alanda öğrencilere destek olmaktadır.
Üye olan kullanıcılar, üyelere özel etkinliklerden ve çekilişlerden faydalanabilmektedir. Üyeliği sayesinde İş ilanı oluşturmak, evine arkadaşı aramak ve ev aramak gibi birçok hizmetten faydalabilmektedir.
Köteklirehber bünyesinde yapılan çekilişler ve etkinlikler duyurular kısmında yer almaktadır. Duyurular kısmında çekilişler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.
Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Google Play ve Apple Store üzerindende uygulamamızı indirebilirsiniz.

Google Play ve Apple Store Çok Yakında

İş ilanlarını onaylı hesaplar tarafından açılmaktadır. Onaylı hesaplar ise teyit edilip o şekilde kabul edilmektedir. Açılan ilanda yer alan iletişim bilgisi ile ilan sahibiyle iletişime geçip başvurunuzu yapabilirsiniz. Köteklirehber sizlere iş bulma imkanı sağlamaktadır. Mekan sahipleri ve sizler arasında bulunan köprüdür. Sizlere Muğla merkez ve Köteklide bulunan iş imkanları sunar. İş başvurularında yaşanabilecek herhangi bir durumdan köteklirehber sorumlu değildir. Köteklirehber sadece aracı olur.
İşletme hesabına geçebilmeniz için sitemize üye olmanız gereklidir. Üye olduktan sonra kayıt olduğunuz Ad-Soyad,Kullanıcı Adı ve Mail adresini içeren mesajınızı Mail adresine göndermeniz yeterlidir. Mesajınızı gönderirken işletme sahibi olduğunuzu doğrulayan içeriklerde eklemeniz gereklidir. Platformumuzun güvenirlik seviyesi en iyi şekilde olması için bu bigliler gereklidir.
  • İşletme hesabıyla birlikte, İşletmenizde gerçekleştirdiğiniz kampanyaları veya duyurularınızı duyurular sayfamızda yayınlayabilmektesiniz.
  • İşletme hesap üyeleri iş ilanları sayfamızda ilan verebilmektesiniz. Bu sayede köteklirehber aracılığı ile çalışacak kişilere erişebilirsiniz.
  • Anasayfamıza reklam verme imkanınız bulunmaktadır. Reklam ile ilgili detaylı bilgi almak için [email protected] adresine Reklam detay diye mail atabilirsiniz.
Köteklirehber Muğla Menteşe ve kötekli mahallesinde hizmet vermektedir. Anasayfamızda bulunan mekan bilgileri Kötekli mahallesinde bulunan işletmeleri kapsamaktadır. İş ilanları ve ev arama kısmı menteşe(merkez) kısmınıda dahil etmektedir.